חוויה בלתי נשכחת
לעובדים/ות שלכם

ימי עיון וגיבוש

אנחנו אוהבים לארח! תכננו את אירוע החברה הבא שלכם באיזור פסטורלי וירוק, עם חווית אירוח כפרית וסדנאות גיבוש במגוון נושאים בתחומי חקלאות; מנהיגות ומרעה, חלב וגבינה, בנייה באדמה, בישול מתוצרת גן הירק שלנו ועוד. החווה מציעה שירותי הסעדה ובעתיד גם לינה. בנוסף ניתן להשכיר את מתחם החווה בלבד (פנימי וחיצוני) ולהביא את התוכן שלכם לתוך המרחב המזמין של החווה.

מנהיגות ומרעה: חוות רום מזמינה אתכם לסדנא יחידה במינה בארץ, בה תוכלו להצטרף למרעה מקצועי ואותנטי המתרחש בכל יום ובאותו האופן בו נעשה בארץ ישראל באלפי השנים האחרונות. לא בכדי מנהיגים רבים בהיסטוריה של העם היהודי החלו את דרכם כרועי צאן… בסדנא נתלווה אל הרועה והעדר בהליכתם דרך החורש הסבוך ונזכה להזדמנות ייחודית לצפות באינטראקציות החברתיות בתוך העדר ובקשר המיוחד בין הרועה לעדרו. תצפיות אלו יהוו את הבסיס להכרת התכונות הנדרשות מרועה ומנהיג, ולהבנת מלאכת הרעייה המורכבת והשלכותיה על דינמיקות קבוצתיות והובלת חברות ואנשים.

בנייה באדמה: עד לפני כ-100 שנה, חומר הבנייה הנפוץ בעולם היה אדמה. למונח "בנה ביתך" הייתה משמעות אחרת לגמרי, שכן מרבית בני האדם בנו לעצמם את ביתם מבוץ. תהליך הבנייה באדמה הינו מעין מראה עבורנו כמנהלים, המשקפת את הפונקציות והתפקידים השונים המתקיימים בתוך קבוצת אנשים. התרכובת הנכונה של חומרים, כמו אנשים, כאשר לכל אחד תפקיד ומשמעות ייחודית, מאפשרת לנו לבנות בית יציב יותר. חיבור נכון של חומרים, קרי שיתוף פעולה ותקשורת בונה, יובילו את הארגון שלנו קדימה. בסדנא נפתח את הרעיונות האלו תוך כדי עבודה בחומר, שהיא מהנה ומספקת מאין כמותה.

אלו רק מקצת הסדנאות שיש לחווה להציע! מזמינים אתכם לבדוק באיזור "לחוות" > "המחלבה" לגבי סדנאות נוספות שיש לנו בחווה. אם לא תמצאו משהו שמתאים בדיוק למה שחיפשתם, נשמח לדבר ולבנות יום שיתאים לצרכים הספציפיים של הארגון שלכם.

התוצרים שלנו